ZakoHome

Apartament Zako

Zakopane, ul. Droga do Daniela 1 d

Ikona gości 5
Ikona łóżek 2
Ikona powierzchni 57 m2

O apartamencie

Romantyczny apartament w cichej, wysoko położonej okolicy Zakopanego (860 mnpm), z niepowtarzalnym, przepięknym widokiem na Giewont wprost z łóżka w sypialni i z kanapy w salonie, w odległości zaledwie 1100 m od Krupówek i Centrum miasta (15 min spacerem), z dala od samochodów.


Zapraszamy, obudźcie się rano w widokiem na oświetlany promieniami wschodzącego słońca  masyw Giewontu nie ruszając się z łóżka! Bezcenne. Przejdźcie do kuchni i zjedzcie śniadanie z pocztówkowym widokiem na najbliższe góry z drewnianymi, góralskimi domkami i górą Nosal w tle. Idźcie w wysokie góry do Tatrzańskiego Parku Narodowego (9 minut spacerem, szlaki Dolina ku Dziurze, Dolina Strążyska, Dolina Białego, Ścieżka Pod Reglami, szlaki na Giewont i wysokie Tatry) lub po prostu idźcie na malowniczy spacer po okolicy zobaczyć zielone hale, na których latem wypasają owce a w Bacówce i wyrabia się oscypki, a zimą przebiega idzie trasa nart biegowych (500 m od apartamentu). Pospacerujcie między drewnianymi domkami góralskimi (bezpośrednia okolica), czy też idźcie na drugą stronę ulicy Strążyskiej na punkt widokowy Lipki z panoramą Tatr (900 m spacerem przez uliczki). Posłuchajcie szumu strumienia Młyniska, który płynie obok naszego apartamentu. Wieczorem możecie też podziwiać piękne gwiazdy, dzięki rzadkiej zabudowie widoczne również przez okna jak i z balkonu. Poczujcie klimat wsi Zakopane będąc tak blisko Centrum i rozrywek miejskich. 


W odległości do 500 m jest kilka znanych restauracji i karczm (np. Młyniska, Żabi Dwór, Javorina, Czarci Jar). Możecie też zjeść w apartamencie rozkoszując się przy kominku muzyką i widokiem na Giewont (apartament ma dobrze wyposażoną kuchnię ze zmywarką), lub na szerokim, południowym balkonie, również z widokiem na Giewont. W produkty spożywcze możecie zaopatrzyć się w pobliskim sklepie oddalonym o 100 metrów od domu. Jeśli chcecie skorzystać z uroków centrum Zakopanego, w tym wydarzeń kulturalnych, kawiarni, barów i dyskotek, możecie do nich dotrzeć w 15 min pieszo przez piękne uliczki i strumienie lub w 4 minuty taksówką. Z apartamentu dojedziecie bez problemu do znanych stoków narciarskich w okolicy (Szymoszkowa, Kasprowy Wierch, Nosal, Harenda, Białka Tatrzańska, Małe Ciche, Polana Biały Potok, Słowacja itd.) jak i do innych wejść na tatrzańskie szlaki (Kuźnice i kolejka na Kasprowy Wierch, Dolina

Kościeliska, Dolina Chochołowska itd). Ośla łączka i wyciąg orczykowy dla dzieci znajduje się 1500 m od apartamentu (Lipki). Na dłuższy spacer można
pójść do kompleksu skoczni, i otaczających go wielu atrakcji (Centrum Edukacji Przyrodniczej Tatrzańskiego Parku Narodowego, park linowy, a w zimie
największy śniegowy labirynt).  
Spragnieni atrakcji wodnych mogą skorzystać z Aquaparku w Zakopanem, Kąpieliska Szymoszkowa, basenu COS w Zakopanem, Term w Chochołowie, Bukowinie, Białce Tatrzańskiej, Szaflarach lub Orawicach na Słowacji. Niedaleko znajdują się też boiska do gry, siłownie i sale gimnastyczne.


Apartament Zako jest przestronny, ma 57 metrów, oddzielną szesnastometrową sypialnię z podwójnym łóżkiem o szerokości 180 cm i z widokiem na Giewont (możliwość rozdzielenia łóżek), łazienkę z pralką, wielki salon z kuchnią i dwoma rozkładanymi kanapami. Apartment może pomieścić komfortowo do 5 osób a z dziećmi do 6 osób. Jeżeli przyjeżdzacie samochodem, nie musicie się martwić o miejsce parkingowe - apartament ma garaż podziemny i nie będziecie musieli odśnieżać samochodu. Możecie tam również zostawić rowery lub narty. Jeżeli przyjeżdżacie pociągiem, przystanek autobusu jest 100 metrów od apartamentu. 

Apartament jest na pierwszym piętrze, łatwo dostępny poprzez bardzo przestronną klatkę schodową. Okolica ma bardzo niewielki ruch samochodowy, ponieważ ulica Strążyska prowadzi tylko do Parku TPN zaś Droga do Daniela jest ulicą ślepą. To wyjątkowe usytuowanie również w Zakopanem zapewnia zawsze świeże, czyste powietrze i niezapomniany oddech od zgiełku ulic. 


W tym samym budynku można wynająć dodatkowe apartamenty, więc zapraszamy również w większych grupach.


Zapraszamy do rezerwacji.

Mapa

od 400 zł/noc

+ 100 zł opłata za serwis

PRZYJAZD

-

Ikonka strzałki

WYJAZD

-

Ikonka strzałki

GOŚCIE

Ikonka strzałki
+ opłata za serwis
REZERWUJ