ZakoHome

Apartament Przytulny Z Kominkiem

Kościelisko, ul. Chotarz-Bór 1

Ikona gości 4
Ikona łóżek 2
Ikona powierzchni 61 m2

O apartamencie

Przytulny, czteroosobowy apartament położony u podnóża Tatr. Mieści się w spokojnej i klimatycznej części Kościeliska. Wokół rozpościerają się pola, łąki i lasy oraz fantastyczna panorama Tatr Zachodnich z Czerwonymi Wierchami, Giewontem i Kominiarskim Wierchem na czele.
Centralnym punktem mieszkania jest przestronny salon z dwiema kanapami, telewizorem oraz klimatycznym kominkiem. Jedna z kanap rozkłada się w łóżko dla dwóch osób. Znajduje się tam również wyjście na balkon, skąd podziwiać można doskonały widok na góry i przyrodę. Z salonem łączy się kuchnia, wyposażona w drewniane meble, lodówkę, piekarnik, zmywarkę i kuchenkę indukcyjną. Obok znajduje się łazienka z prysznicem. Ostatnim pomieszczeniem jest osobna sypialnia z podwójnym łóżkiem i szafą.
Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze kameralnego, ogrodzonego budynku apartamentowego. Do dyspozycji gości znajduje się przypisane miejsce parkingowe.
W okolicy znajdują się sklepy spożywcze, cukiernia, regionalna karczma, czy kościół. Blisko znajdują się wejścia do dolin: Kościeliskiej i Małej Łąki, a także Droga Pod Reglami, czyli pieszo-rowerowy szlak, ciągnący się od Wielkiej Krokwi, aż po ujście Doliny Kościeliskiej w Kirach. Zimą natomiast, rzut kamieniem od apartamentu prowadzą trasy biegowe. Ich zróżnicowanie pozwala na udaną zabawę dla początkujących, jak i już bardziej zaawansowanych narciarzy. Niedaleko znajduje się wypożyczalnia sprzętu, gdzie można również umówić się na naukę z instruktorem. Na chętnych zjeżdżania czekają okoliczne górki i ośla łączką, na której można stawiać pierwsze narciarskie kroki.

Wyposażenie

Telewizor
Zmywarka
Kominek
Dostęp do Internetu
Aneks kuchenny
Kuchenka mikrofalowa
*
Prywatna łazienka
Kuchenka
Prysznic

Mapa

od 5000 zł/noc

+ 100 zł opłata za serwis

PRZYJAZD

-

Ikonka strzałki

WYJAZD

-

Ikonka strzałki

GOŚCIE

Ikonka strzałki
+ opłata za serwis
REZERWUJ